Matematické modelování

Rychlost získání odpovědi na technické otázky z oblasti proudění tekutin (kapaliny, plyny, směsi, reagující směsi nebo směsi s prachem) ve vnitřních nebo okolních prostorech sledovaného objektu je dnes rozhodujícím faktorem při vývoji nových zařízení, konstrukcí či staveb nebo při modifikacích již existujících. Ať již je vaším cílem dosažení celkově lepšího parametru nebo potlačení příčiny zhoršené funkce, vždy rozhoduje včasná a kvalitní technická odpověď.

Matematické modelování je z hlediska míry současných ztrát nebo budoucích zisků levný, přesný a velmi vhodný způsob jak takové odpovědi získat a minimalizovat ztráty (provozní potíže) na míru připravenou změnou či maximalizovat zisk (kvalita řešení) do detailu připravenou a ověřenou funkcí zřízení.

IT služby

Naše společnost podporuje SW a IT řešení založená na svobodném SW, protože věříme, že tento směr vývoje informačních technologií je správný a má významnou budoucnost. Proto nabízíme našim partnerům a zákazníkům podporu v realizaci IT řešení založených na OS GNU/Linux a svobodném SW.

Tvorba datového SW

Data představují v dnešní době středobod veškeré lidské činnosti a jejich důležitost i objem stále narůstá. Naše společnost se zaměřuje na zpracovávání velkých nebo často se opakujících dávek dat, například provozních, s využitím vyspělých systémů založených na filozofii svobodného SW, které umožňují vytvářet na míru ušité aplikace, produkující výstupy profesionálního vzhledu (zprávy, prezentace) nebo aktivní rozhraní pro práci s daty (GUI).